Strona głównaModaJak się ubrać na kulig?

Jak się ubrać na kulig?

Przez Redakcja

-

Jeśli planujesz wybrać się na kulig tej zimy, musisz pamiętać o kilku rzeczach, które zapewnią ci bezpieczeństwo. Musisz upewnić się, że jest Ci ciepło i wygodnie. To oznacza, że musisz się ubrać odpowiednio do pogody i mieć dobrze zakryte stopy.

Zimowe i letnie kuligi

Jedną z moich ulubionych zimowych aktywności jest kulig. Jest to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale także doskonały sposób na ucieczkę od zgiełku miasta. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić cały dzień na zabawie, czy tylko godzinę, nie brakuje ofert kuligów z zaprzęgiem konnym. Szybkie wyszukiwanie w internecie dostarczy Ci listy najlepszych kuligów w mieście. Nie musisz rezerwować sań na chybił trafił – odjeżdżają one codziennie w regularnych odstępach czasu. Jeśli twoje sanie szukają domu, mogą pomieścić nawet dziesięć osób. Sanie są w pełni wyposażone w koce i gorące kakao. Wreszcie większość sań jest przyjazna psom.

W zależności od miejsca zamieszkania możesz mieć do pokonania pewną odległość, ale to nie jest powód do zmartwień. W każdym razie kuligi w każdym kształcie i rozmiarze na pewno się spodobają. Wystarczy trochę poszukać, by znaleźć najlepszy kulig dla siebie i swojej ekipy. Jest wiele opcji do rozważenia – od najbardziej malowniczych do najbardziej spokojnych. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym saneczkarzem, postaraj się doświadczyć zimowej krainy czarów.

Kolejki saneczkowe w National Elk Refuge

Jeśli chcesz zobaczyć łosie i inne dzikie zwierzęta na wolności, kulig w National Elk Refuge jest idealnym sposobem. Będziesz miał okazję przemierzać zimowy krajobraz i podziwiać łosie, żubry, jelenie muły i wilki.

Przejażdżka saniami zaprzężonymi w dwa konie po rezerwacie to wspaniałe doświadczenie dla wszystkich grup wiekowych. Odwiedzający będą mogli spędzić dwie godziny na zwiedzaniu ostoi. Będą mogli dowiedzieć się o zwierzętach od kompetentnego przewodnika.

Przejażdżki są dostępne codziennie w sezonie zimowym. Zaleca się ciepłe ubranie na wycieczkę. Przejażdżka saniami trwa około 45 minut do godziny. Goście muszą zgłosić się do Centrum dla Zwiedzających trzydzieści minut przed planowanym czasem przejażdżki.

Jeśli masz małe dzieci, ucieszy Cię wiadomość, że przejażdżki są bezpłatne dla dzieci poniżej piątego roku życia. Bilety sprzedawane są w centrum dla zwiedzających oraz na parkingu.

W zimie kuligi są organizowane codziennie. Jeśli jednak planujesz wizytę w okresie świątecznym, warto zrobić rezerwację.

Bilety można kupić w Jackson Hole & Greater Yellowstone Visitor Center. Centrum jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17, z wyjątkiem Dnia Bożego Narodzenia.

Przejażdżki saniami Two Below Zero

Jeśli chcesz przejechać się saniami w Breckenridge, jest kilka opcji. Kilka z nich jest świetnych dla rodzin, par i grup. Musisz się jednak odpowiednio ubrać. Oprócz ciepłego ubrania możesz założyć rękawiczki i czapki, żeby uniknąć odmrożeń. Możesz też założyć buty śnieżne, by nie ślizgać się na lodzie.

Jeden z najlepszych kuligów w okolicy oferuje firma Two Below Zero. Obejmuje on kulig, posiłek i zabawę po kolacji. Trwa 2 godziny i 15 minut.

Kolacyjny kulig to świetny sposób na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi lub rodziną. Jest on oferowany przez Two Below w szczycie sezonu. Oferuje również tematyczne posiłki, w tym pokaz na Dzikim Zachodzie i pokaz na Starym Zachodzie.

Kolacyjny kulig rozpoczyna się 20-minutową przejażdżką saniami. Po niej czeka Cię trzydaniowy posiłek. W menu znajdują się pyszne potrawy, a także różne napoje, w tym miętowy sznaps.

Przejażdżki saniami to jeden z najlepszych sposobów na zwiedzanie okolic. Wycieczki te są zaprojektowane tak, by były przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich grup wiekowych. Sanie są przeznaczone dla dużych grup, ale mogą też pomieścić gości indywidualnych.

Oceń artykuł: Jak się ubrać na kulig?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne WPisy