Witajcie koneserzy kabaretu

Okolice i znajome kabarety
Badziewie kabaretowe
Mała encyklopedyjka zielonogórska
Klub Literatów Zeppelin
Wytwórnia filmowa A'YOY
Imperium Trrrrt
Ex Potemy
Kilka anegdot o kabarecie Potem


Jeżeli doszedłeś aż tu, znaczyć to może, że jesteś koneserem kabaretu, lub przynajmniej jesteś ciekawski. Mamy nadzieję, że i jedni i drudzy zostaną zaspokojeni.

Witajcie zatem koneserzy kabaretu. Witajcie uparci, którzy jednak nas znaleźli, choć było trudno. Witajcie wszyscy Ci, którym losy kabaretu w Polsce nie są obojętne, którzy na temat kabaretu mogą dyskutować nocami, którzy chcą wymienić opinie o zmianach jakie w polskim kabarecie nastąpiły w ostatnich latach.

Witamy też tych, którzy są zwyczajnie zainteresowani kabaretem, nie tylko Potem. Strona ta, jest mniej oficjalna, poszerzona o wiadomości, które trudniej zdobyć. Tu możecie znaleźć; informacje o "badziewiu kabaretowym", więcej o Wytwórni Filmowej A'YOY, oraz o tajnych (mniej lub bardziej) jednostkach literacko - ideologicznych, o ludziach, którzy niegdyś byli w kabarecie Potem, oraz o innych kabaretach z Zielonej Góry.

Jeżeli zawędrujecie w rejony, które szczególnie Was zainteresują, napiszcie, jeżeli nie będziecie zgadzać się z nami (choć nie podejrzewam :-) też napiszcie. Jeśli wyrazicie zgodę, niektóre wypowiedzi możemy umieścić na stronie. Dotyczy to przede wszystkim badziewia. Więc czekamy.Koneser, kto to taki?Artysta, kto to taki?


Wszelkie uwagi na temat strony kierujcie do
lola@kabaretpotem.art.pl


Ostatnia aktualizacja: 7 września 2003r.

Powrót do strony głównej