Co kto robi

Co robimy

Mirek otworzył pub "Kotłownia", który jest jednym z lepszych lokali w Zielonej Górze. Odbywaj± się tam niezłe koncerty. Prywatnie wspomina czasy kabaretu Potem ocieraj±c łzę.

Kamol swego czasu założył z Grze¶kiem Halam± kabaret HiFi, ale to pewnie wiecie. Kabaret HiFi już nie istnieje. Możecie zajrzeć na ich strone www.kabaret.art.pl/ hifi. W 2002 roku Kamol założył nowy kabaret o dziwnej nazwie HRABI, w kabarecie jest też A¶ka Kołaczkowska, Tomek Majer i Łukasz Pietsch.

Leszkowi urodziła się córka (8 lat temu), więc z uciech± oddaje się byciu ojcem, zawodowo - występuje w kabarecie CIACH. Leszek podobnie jak Kamol bywał prowadz±cym program "Kabarety nieroby". Gdyby zadać mu pytanie czy tęskni za kabaretem Potem, odpowie "Tak, tęsknię". Ale wiadomo, że jak się nadal staje na scenie, to tęsknota nie doskwiera.

A¶ka, oprócz tego że została matk± (Hania 4.600, 61 cm), ale to 8 lat temu, cały czas opiekuje się obecn± stron± (gdy Hania nie przeszkadza), poza tym nagrywa słuchowiska z Sikor±, cieszy się swoim filmem "Nakręceni" a przede wszystkim występuje już na scenie, w nowej formacji kabaretowej HRABI.

Smutny, ach, Smutny to miał życie! Był dyrektorem Pałacu Kultury w Żaganiu. Ale nie takim nieważnym dyrektorem, ale ważnym. Smutny zna wszystkich ważniejszych jegomo¶ci w Żaganiu, brał udział w nagraniach słuchowisk Wytwórni DĽwieków Trrrrt. Ale czy Smutnemu żal że Potemy sie rozwi±zały? Pewnie mu żal, ale gdyby go zapytać, czy tęskni bez wahania powie "A gdzie tam!". Smutny jest nieodkryty, mówi że nie tęskni a do kabaretu wrócił. Zespół w zespół z Sikor± gra w nowopowstałym kabarecie ADIN.

Sikor, już przestał programować w V-Basicu (bo zajęcie za mało towarzyskie), ale za to nauczył się robić strony w html-u. Zobaczcie co wyrzeĽbił. Nie oddał się karierze rysownika (choć A¶ka wybłaga od czasu do czasu jaki¶ rysunek na stronę) mimo, ze zakupił tablet do komputera i parę kresek postawił. Poza pisaniem tekstów (ach ten nawyk!) dla tworu kabaretowego "O'pyra za 3 grosze", tworzonego wraz z Zenonem Laskowikiem. Sikora pisze też dla kabaretu HRABI i do szuflady, poza tym działa aktywnie w studenckim klubie Gęba w Zielonej Górze, i cieszy się z sukcesu swojego filmu "Ba¶ń o ludziach st±d" oraz najnowszego "Zamknięci w celuloidzie"
Aha, czy Sikora tęskni? Tęskni. Ale im bardziej tęskni, tym bardziej nie chce reaktywacji. Ale! Założył swój kabaret, nazywa się ADIN.

Strona główna

Ostatnia aktualizacja - 16 stycznia 2008r.